Regulamin

Regulamin

 

I.Strony transakcji

 

Właścicielem sklepu internetowego jest Firma Kamieniarstwo Jan Jastrząb 03-131 Warszawa ul Mehoffera 49a, zwana dalej „Firmą KJJ”.

 

Autoryzowana sprzedaż internetowa dla firmy Kamieniarstwo Jan Jastrąb

 

Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

 

II. Oferta sklepu
Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe – pochodzą od jednego dostawcy na zasadach wyłączności.  Objęte są pełną gwarancją na równi z innymi formami sprzedaży. Towary na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom. Poza towarami przedstawionymi w ofercie sklepu można zamówić – po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedawcą -indywidualny projekt produktu z kamienia naturalnego. Ceny oferowanych towarów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Ceny produktów przedstawionych w ofercie są cenami ostatecznymi ale niektórzy stali klienci mogą otrzymać rabat od 3%do 5% (Rabat ustalany indywidualnie).Niektóre z produktów znajdujących się w ofercie sklepu mogą być chwilowo niedostępne, o czym Klient zostanie powiadomiony przez Sprzedawcę. Firma KJJ zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się w ofercie sklepu.

 

III. Zamówienie
Zamówienie można składać : korzystając z witryny sklep-kamieniarski.com, sklep-kamieniarski.pl sklep-kamieniarski.com.pl sklep-kamieniarski.abc24.pl lub pocztą elektroniczną, Zamówienie można składać przez 24 godziny na dobę od 7 Stycznia do 25 Grudnia co rocznie Zamówienie złożone w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Firma KJJ zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Klient składający zamówienie zobowiązany jest podać numer telefonu stacjonarnego, komórkowego lub adres e-mail, pod którym będzie potwierdzane zamówienie. Zamówienie potwierdzane jest pocztą elektroniczną (lub telefonicznie) w ciągu 24 godzin roboczych wraz z określeniem terminu dostawy. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy Klienta (brak adresu lub numeru telefonu) – jest ono anulowane w ciągu 3 dni roboczych.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że podane dane osobowe wykorzystywane będą tylko przez firmę KJJ – do celów ewidencyjnych i marketingowych. Dane osobowe będą chronione przez dostępem osób nieuprawnionych.

 

IV. Płatności

 

Zamówienie nagrobka zostanie zrealizowane po wpłacie 30% zaliczki.

Pełne rozliczenie po wykonaniu i zmontowaniu nagrobka.

 

Po przygotowaniu towaru do montażu Sprzedawca wystawia paragon lub fakturę vat.
Płatność za zakupiony towary może być dokonywana:

 

-gotówką na miejscu montażu
-przedpłata do zamówienia
-gotówką w siedzibie  tj Mehoffera 49a 03-131 Warszawa
-kartą płatniczą w siedzibie sklepu tj Mehoffera 49a 03-131 Warszawa

-kartą płatniczą na miejscu montażu

V. Transport
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 60 dni. Dokładne informacje zostaną przesłane indywidualnie dla każdego klienta. Zamówione towary dostarczone są do Klienta za bezpośrednio przez Firmę Kamieniarstwo Jan Jastrząb na adres wskazany w formularzu zamówienia.
Koszt transportu (do 100 km )i montażu jest zawarty w cenie nagrobka z zastrzeżeniem indywidualnych zamówień .

 

 

VI. Dostępność
Towary prezentowane na stronie sklep-kamieniarski.com, sklep-kamieniarski.pl sklep-kamieniarski.com.pl sklep-kamieniarski.abc24.p nie zawsze dostępne są w magazynie sklepu. Kupujący po dokonaniu zamówienia w sklepie informowany jest niezwłocznie o dostępności drogą mailową lub telefonicznie. Istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia jeżeli oczekiwanie na towar jest za długie. Firma KJJ zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji zamówienia, o czym niezwłocznie klient zostanie poinformowany. W uzasadnionych przypadkach (wyczerpane stany magazynowe) rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (zwrot wpłaconych pieniędzy), ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty. Pozycje znajdujące się w naszym sklepie są zaproszeniem do złożenia zamówienia i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Za moment zawarcia umowy kupna sprzedaży należy uznać chwilę dostarczenia towaru do odbiorcy i potwierdzenie tego faktu jego podpisem na dokumencie dostawy.
Realizujemy zamówienia tylko na terenie Polski.

VII Zwroty towarów.

Z uwagi na charakter sprzedawanego produktu (nagrobek) , wykonywanego najczęściej na indywidualne zamówienie

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU.
Nabywca ma prawo  zwrotu zaliczki odstąpienia od umowy do dnia montażu bez podawania przyczyn.  Nabywca może odstąpić od umowy jeśli zamówiony produkt nie spełnia ustaleń  zamówienia.

VIII
OŚWIADCZENIE:
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu i procesu zamówienia .Wyrażeniem zgody na udostępnienie danych osobowych  firmie trzeciej np.  firmie kurierskiej .( Obsługa dokumentów papierowych.)

Gwarantujemy że nie przekazujemy żadnych danych do firm trzecich w celach marketingowych.

Fotografie  granitów zamieszczone na tej stronie są wiernym odzwierciedleniem naturalnych materiałów, jednak odcienie i uziarnienie mogą odbiegać od rzeczywistości. Dlatego przed dokonaniem wyboru sugerowane jest obejrzenie naturalnej próbki.

Ustawienia monitorów oraz ich rodzaj kont widzenie i inne czynniki mogą zmieniać tonację a nawed barwę kamienia naturalnego.