O firmie

0 +

Lat doświadczenia

Jan Jastrząb Kamieniarstwo

Kamieniarstwo Jan Jastrząb Warszawa

Firma Kamieniarstwo Jan Jastrząb została założona w 1962 roku. Początkowo zakres działalności przedsiębiorstwa obejmował‚ produkcję elementów betonowych, z czasem jednak ewoluował‚ i w głównej mierze skupia‚ się na surowcach naturalnych. Obecnie naszą specjalizacją jest tylko i wyłącznie obróbka surowca naturalnego.

Przedsiębiorstwo Kamieniarstwo Jan Jastrząb zlokalizowane jest w Warszawie i znajduje się? w ścisłej czołówce firm z województwa mazowieckiego, parających się przetwarzaniem oraz obróbką kamienia naturalnego. Obszar działalności skupia się w centralnej Polsce, jednak podejmujemy się prac w innych województwach jak i poza granicami Polski.

Zakres naszych usług obejmuje realizacje zarówno prostych jak również nieszablonowych projektów zgodnych z indywidualnym życzeniem Klientów. Zlecenia realizowane są w porozumieniu z doświadczonymi architektami i artystami rzeźbiarzami.

Znaczne zapotrzebowanie branży budowlanej na najlepszej klasy materiały naturalne zmotywowało nas do rozszerzenia zakresu działalności o szeroko rozumianą aranżację wnętrz. Podejmujemy się kompleksowej realizacji jak również działamy w oparciu o powierzone nam projekty.

Jan Jastrząb Kamieniarstwo

Wykonujemy kuchenne blaty granitowe, parapety okienne, schody, kominki, elewacje i tym podobne. W zakresie swiadczonych przez nas usług kamieniarskich oferujemy również produkcję nagrobków granitowych. Wytwarzane są zarówno w kształtach tradycyjnych, nowoczesnych, jak również na podstawie indywidualnych projektów. Nagrobki granitowe mogą być  wzbogacone o detale takie jak rzeźby, płaskorzeźby, obrazy w kamieniu. Dokładamy wszelkich starań„ aby zachować wysoką jakość projektów, odwzorować nawet najmniejsze detale a tym samym sprostać potrzebom naszych Klientów.

Spektrum realizowanych zleceń jest niezwykle szerokie, zależy wyłącznie od wizji projektanta oraz budżetu przeznaczonego na zlecony nam cel.

Oferta nasza obejmuje ponad 40 gatunków granitów brazylijskich, skandynawskich iberyjskich, indyjskich, ukraińskich oraz afrykańskich o zróżnicowanym wachlarzu kolorów. Z rodzimego granitu oferujemy materiał GRANICZNA którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę centralną

Nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze technologiczne pozwalają nam na wykonywanie skomplikowanych wzorów w naturalnym surowcu.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z galerią realizacji. Znajdą  tam Pańatwo zdjęcia projektów, które już zrealizowaliśmy: od nagrobków granitowych, poprzez parapety okienne, schody aż po blaty granitowe. Uważamy, że nasze projekty są najlepszą naszą wizytówką.

Nasza firma oferuje kamieniarstwo na najwyższym poziomie! Zapraszamy do skorzystania z oferty!