Kamieniarstwo Jan Jastrząb

Kamieniarstwo Jan Jastrząb

Kamieniarstwo Jan Jastrząb

Kamieniarstwo Jan Jastrząb

Kamieniarstwo jest od lat znanym i cenionym zawodem. Jest to dziedzina sztuki, która stale ewoluuje i tworzy piękne dzieła, które mogą przetrwać wieki. Jedną z wielu firm, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie kamieniarstwa, jest warszawska firma Jan Jastrząb.

Historia firmy Jan Jastrząb rozpoczęła się już w XIX wieku w Żyrardowie, gdzie Jan Jastrząb senior rozpoczął swój warsztat kamieniarski. W kolejnych latach firma rozwijała się i przeniosła się do Warszawy, gdzie obecnie znajduje się jej siedziba. Od samego początku firma posiadała wspaniałych mistrzów kamieniarskich, co pozwoliło na tworzenie najbardziej wyszukanych projeków.

Jan Jastrząb Kamieniarstwo

Wykonujemy kuchenne blaty granitowe, parapety okienne, schody, kominki, elewacje i tym podobne. W zakresie swiadczonych przez nas usług kamieniarskich oferujemy również produkcję nagrobków granitowych. Wytwarzane są zarówno w kształtach tradycyjnych, nowoczesnych, jak również na podstawie indywidualnych projektów. Nagrobki granitowe mogą być wzbogacone o detale takie jak rzeźby, płaskorzeźby, obrazy w kamieniu. Dokładamy wszelkich starań„ aby zachować wysoką jakość projektów, odwzorować nawet najmniejsze detale a tym samym sprostać potrzebom naszych Klientów.

Spektrum realizowanych zleceń jest niezwykle szerokie, zależy wyłącznie od wizji projektanta oraz budżetu przeznaczonego na zlecony nam cel.

Oferta nasza obejmuje ponad 40 gatunków granitów brazylijskich, skandynawskich iberyjskich, indyjskich, ukraińskich oraz afrykańskich o zróżnicowanym wachlarzu kolorów. Z rodzimego granitu oferujemy materiał GRANICZNA którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę centralną

Nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze technologiczne pozwalają nam na wykonywanie skomplikowanych wzorów w naturalnym surowcu.